ZALETY

System STEICO to gotowe, certyfikowane rozwiązania dla konstrukcji ścian, stropów i dachów, pozwalające projektować i budować budynki ekologiczne, w standardzie energooszczędnym, niskoenergetycznym, pasywnym, zeroenergetycznym a nawet plus energetycznym. Wybór należy do Państwa. Z nami zaprojektują Państwo oraz zbudują dom swoich marzeń. Dom zdrowy dla mieszkańców, przyjazny dla środowiska, gwarantujący najwyższy komfort cieplny przez cały rok. Szeroka gama produktów STEICO pozwala na budowę domu na wiele sposobów. Domy w systemie STEICO mogą powstawać bowiem bezpośrednio na placu budowy lub mogą być prefabrykowane w halach produkcyjnych, w postaci gotowych paneli ściennych, stropowych i dachowych, czy w formie całych modułów (tzw. budownictwo modułowe). W przypadku prefabrykacji, na plac budowy dostarczane są gotowe elementy / moduły budynku, dzięki czemu montaż całego domu jest o wiele krótszy, niż w przypadku metody tradycyjnej.

NATURALNIE LEPSZA IZOLACJA

ochona przed zimnem

LEPSZA OCHRONA PRZED UTRATĄ CIEPŁA W ZIMIE

ochrona przed ciepłem

EFEKTYWNIEJSZA OCHRONA PRZED UPAŁAMI W LECIE

SMUKLEJSZE KONSTRUKCJE, EFEKTYWNIEJSZA MODERNIZACJA

EKOLOGICZNA IZOLACJA, ZDROWE MIESZKANIE

BEZPIECZNE KONSTRUKCJE NA DZIESIĘCIOLECIA

ZDROWY MIKROKLIMAT TO WIĘCEJ RADOŚCI Z ŻYCIA

ŁATWA, NIE PODRAŻNIAJĄCA SKÓRY OBRÓBKA

DREWNO – DOBRZE ZBUDOWANE PRZEZ NATURĘ

RÓŻNE FORMATY I ELASTYCZNA FORMA
– ZALETY IZOLACJI WDMUCHIWANEJ

Przygotujemy dla Ciebie DARMOWĄ wycenę!

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

Potrzebujesz pomocy przy realizacji inwestycji? Wypełnij ten krótki formularz, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

    NASI PARTNERZY

    Współpracujemy tylko z najlepszymi markami w branży. Współpraca z nami to gwarancja najwyższej jakości produktów oraz usług.