AUTORYZOWANY WYKONAWCA I DOSTAWCA SYSTEMU

Specjalizujemy się w budowie gotowych domów z prefabrykatów. Naszą mocną stroną jest powtarzalna, wysoka jakość budynków, poparta licznymi referencjami oraz alternatywne, nowoczesne rozwiązania bazujące na technologii Steico. Poza tym świadczymy usługi z zakresu montażu drewnopochodnych izolacji termicznych, prefabrykacji dachów, montażu stolarki budowlanej, a także doradztwa i audytu energetycznego budynków, łącznie z projektowaniem.

Wszystkich zainteresowanych koncepcją ekologicznych domów pasywnych i energooszczędnych, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. W naszej bazie znajduje się 30 gotowych projektów domów jednorodzinnych, które na Państwa życzenie możemy oddać „pod klucz” lub w stanie deweloperskim do samodzielnego wykończenia.

W swoim port folio posiadamy ponad 20 zrealizowanych inwestycji, budynków jednorodzinnych i użyteczności publicznej, a także termomodernizacji lub rozbudowy istniejącej infrastruktury. Nasi pracownicy zapewniają najlepsze doradztwo i perfekcyjne poprowadzenie całego przedsięwzięcia budowy domu, począwszy od wyboru konkretnego projektu aż po oddanie budynku do użytkowania.

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

  • wysoka, powtarzalna jakość budynków własnej produkcji,
  • indywidualna obsługa klienta,

  • bogata wiedza i doświadczenie w zakresie ekologicznych, zdrowych domów z pomysłem,

  • zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań budowlanych w zakresie konstrukcji i izolacji,

  • partnerstwo z uznanymi na świcie producentami – zdrowe domy wykonywane w technologii Steico i Ampak,

  • kompleksowe doradztwo uwzględniające wszelkie wymagania Klienta

projekty - wełna drzewna

PROJEKTUJEMY

Tworzymy projekty budynków, dopasowując poszczególne produkty i komponenty tak, by domy wyróżniały się optymalną izolacją termiczną. Przygotowujemy także szczegółowy projekt budowlano-wykonawczy, współpracując z doświadczonymi architektami i konstruktorami.

doradztwo - wełna drzewna

DORADZAMY

Doradzamy, jak dobrać odpowiednie materiały konstrukcyjne, izolacyjne oraz pozostałe akcesoria. Dobieramy rozwiązania, zapewniające ochronę budynku z zewnątrz, szczelność powietrzną i doskonałą izolację akustyczną.

Dostawa - Wełna Drzewna

DOSTARCZAMY

Organizujemy szkolenia w zakładzie produkcyjnym lub na placu budowy, a także dostarczamy materiały na miejsce planowanej inwestycji. Dopasowujemy projekty do indywidualnych potrzeb i sporządzamy szczegółowy kosztorys projektu.

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Przygotujemy dla Ciebie DARMOWĄ wycenę!

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

Potrzebujesz pomocy przy realizacji inwestycji? Wypełnij ten krótki formularz, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

    NASI PARTNERZY

    Współpracujemy tylko z najlepszymi markami w branży. Współpraca z nami to gwarancja najwyższej jakości produktów oraz usług.