USŁUGI

USŁUGA WDMUCHIWANIA IZOLACJI

wdmuchiwanie izolacji

Wdmuchiwanie izolacji to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą miećpewność, że termoizolacja zostanie wykonana w sposób nienaganny i zapewni bezusterkowe użytkowanie przez wiele dziesięcioleci. Cechuje ją szereg pozytywnych aspektów jak choćby obniżenie kosztów ogrzewania. A to z kolei przyczyni się do poprawy efektu ekologicznego budynku, co przy rygorystycznych przepisach środowiskowych będzie istotnym plusem. Izolacje wdmuchiwane to obecnie jedyne rozwiązanie na rynku, gwarantujące idealnie przyleganie do konstrukcji. Ponadto zapobiegają powstawaniu mostków termicznych, a więc nierównomiernego ogrzewania powierzchni. Dodatkowo są bezpieczne dla zdrowia, bo powstają na bazie naturalnych materiałów, całkowicie nieszkodliwych dla naszego organizmu. Wyróżniają się też wysoką ogniotrwałością i odpornością nawahania temperatury. Natomiast zastosowanie impregnacji hamuje rozwój drobnoustrojów, co z kolei całkowicie eliminuje problem grzybów i pleśni w pomieszczeniach.

Użytkownicy i eksperci zgodnie podkreślają walory, jakimi charakteryzują się izolacje wdmuchiwane. W siedzibie naszej firmy w Poznaniu udzielimy z przyjemnościąPaństwu wszystkich dodatkowych informacji.

ikona z listkiem STEICO

Materiał zasypowy ze współczynnikiem Lambda 0,038 W/ (m*K) – niskie koszty ogrzewania zimą

ikona z listkiem STEICO

Wdmuchiwany produkt z sortowanych włókien sosny

ikona z listkiem STEICO

Idealne rozwiązanie do termomodernizacji starych budynków

ikona z listkiem STEICO

Nie powstają odpady

ikona z listkiem STEICO

Szczelne wypełnienie izolowanych przegród

ikona z listkiem STEICO

Zaawansowana technicznie maszyna o dużej mocy przerobowej

ikona z listkiem STEICO

Zasypany materiał jest otwarty dyfuzyjnie – trwała ochrona konstrukcji przed wilgocią

SYSTEM PE-FLEX

Najważniejszym elementem każdej instalacji wentylacyjnej jest odpowiednia dystrybucja powietrza nawiewanego i wywiewanego. Kanały powinny być niewidoczne, zapewniać odpowiednią higienę, tłumić odgłosy centrali wentylacyjnej i przepływającego powietrza oraz posiadać niskie opory jego przepływu. System rozdzielczy PE-FLEX to kompleksowe rozwiązanie pozwalające ukryć kanały wentylacyjne w warstwie izolacyjnej posadzki, umieścić je na poddaszu, lub ułożyć bezpośrednio na stropie betonowym. Przeznaczony jest do współpracy ze wszystkimi typami rekuperatorów.

Głównym elementem systemu Peflex jest rura falista o średnicy zewnętrznej Ø 75 mm wykonana z tworzywa PE-HD i odznaczająca się wysoką wytrzymałością pierścieni oraz dużą elastycznością. Dzięki temu można ją stosować zarówno w nowym, jak i starym budownictwie.

Rura PE-FLEX składa się z higienicznego materiału o wysokiej jakości, posiada głądką powierzchnię wewnętrzną i jest przystosowana do warunków panujących na budowie. Jej główne cechy to:

 • bezwonność,
 • antystatyczność,
 • możliwość czyszczenia;
 • umożliwia bezpośrednie ułożenie na betonie,
 • niskie opory powietrza, a dzięki temu niższy pobór prądu przez rekuperator,
 • wysoka izolacyjność akustyczna (dobre tłumienie hałasów),
 • łatwiejszy montaż w porównaniu do standartowych materiałów wentylacyjnych,
 • niska cena.

System rozdzielczy PE-FLEX to kompleksowe rozwiązanie pozwalające ukryć kanały wentylacyjne w warstwie izolacyjnej posadzki, umieścić je na poddaszu, lub ułożyć bezpośrednio na stropie betonowym.

ikona z listkiem STEICO

Rolą wentylacji mechanicznej jest dostarczenie optymalnej ilości świeżego powietrza do budynku i usuwanie z niego powietrza zanieczyszczonego. W odróżnieniu od wentylacji grawitacyjnej wentylacja mechaniczna charakteryzuje się możliwością regulacji ilości powietrza dostarczanego do budynku niezależnie od warunków atmosferycznych, a wpływ na jej intensywność ma użytkownik systemu. Zaletą systemu wentylacji mechanicznej jest możliwość zastosowania odzysku ciepła, co pozwala zmniejszyć koszty ogrzewania i zdecydowanie poprawić jakość powietrza i komfort życia.

STRONA PRODUCENTA: https://peflex.pl/

Rekuperator THESSLA GREEN AirPack Home

Montaż wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperatorem)

Oferujemy kompleksowe usługi instalacji systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Swoje usługi kierujemy do wszystkich Państwa, którzy pragną mieszkać w komfortowych warunkach przez cały rok, bez względu na pogodę i porę roku.

Zainwestuj w zdrowy dom. Powietrze jest nam potrzebne do życia.

O prawidłowej wentylacji najlepiej pomyśleć już podczas projektowania domu, jednak nie można zapomnieć o niej już w zamieszkałych budynkach. Posiadamy profesjonalne narzędzia umożliwiające wykonywanie prac szybko i w jak najmniejszym stopniu ingerując w życie domowników.

Do instalacji używamy tylko najlepszej jakości materiałów i urządzeń (rekuperatorów). Staramy się przy tym utrzymywać atrakcyjne ceny, ponieważ głównym celem naszej firmy jest rozpowszechnienie wentylacji mechanicznych na naszym rynku. Chcemy udowodnić, że wykonanie sprawnego systemu wentylacyjnego z rekuperacją wcale nie musi być drogie.

Wykonujemy przede wszystkim instalacje oparte o systemy rozdzielcze (po więcej informacji na temat rodzajów kanałów wentylacyjnych zapraszamy do działu PORADY). Do instalacji używamy polskich materiałów systemu PE-FLEX.

Thessla Green to polski producent kompaktowych central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Rekuperatory wytwarzane są o oparciu o technologię opracowaną przez własny zespół badawczo-rozwojowy. Dzięki temu urządzenia AirPack to jedne z najnowocześniejszych urządzeń na rynku.

Przygotujemy dla Ciebie DARMOWĄ wycenę!

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

Potrzebujesz pomocy przy realizacji inwestycji? Wypełnij ten krótki formularz, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

  NASI PARTNERZY

  Współpracujemy tylko z najlepszymi markami w branży. Współpraca z nami to gwarancja najwyższej jakości produktów oraz usług.